KUPUJ TANIEJ
Kupuj taniej

Jeśli znacie już produkty firmy Forever Living Products, to z pewnością doceniacie ich wartość oraz wysoką jakość. Możecie więc dołączyć do grona użytkowników Novus Customer i kupować ze stałą zniżką wynoszącą 5%. Natomiast dołączenie do grona Forever Business Owner daje zniżki 30%*, a nawet 48%*.

Dwa kroki do zniżki
  1. Zarejestruj się w centrali firmy. Możesz to zrobić już teraz. Wystarczy wypełnić Formularz aplikacyjny. Upewnij się, aby w sekcji "Informacje o sponsorze" widniało:

    Monika CHODARCEWICZ
    Warszawa, POLAND02511
    Nr ID 480000123351

    dzięki temu otrzymasz od nas wsparcie w dalszej przygodzie z firmą Forever i jej produktami.
  2. Wykonaj zakup na kwotę minimum 295 PLN, posługując się swoim indywidualnym numerem klienta uzyskanym podczas aplikacji.
Większe zniżki
To nie koniec korzyści, rabatów i możliwości. Jeśli w ciągu 2 miesięcy dokonasz zakupów na kwotę 1930 PLN uzyskasz stały rabat 30%*, a jeśli będziesz działać aktywnie to w niedalekiej przyszłości możesz osiągnąć rabat nawet 48%*.
Firma wynagradza również osoby polecające jej produkty.
Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się z nami.

*UWAGA: Rabaty, o których mowa na tej stronie naliczane są od cen detalicznych zalecanych przez producenta (firmę Forever Living Products), a nie cen widocznych w sklepie aloesownia.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl