Gwarancja oraz zwroty
Gwarancja oraz zwroty

Jesteśmy sklepem działającym w oparciu i zgodnie ze wszystkimi wytycznymi firmy Forever Living Products, producenta produktów, które sprzedajemy w ramach aloesownia.pl. Szczegóły zasad działalności można znaleźć na stronie producenta w dokumencie Zasady dzialalnosci.pdf oraz działalności online StronyFBO042021.pdf.

Dokłdamy starań, aby byli Państwo zadowoleni ze swoich zakupów oraz produktów, które dostarczamy.

Gwarancja satysfakcji

Kupując którykolwiek z produktów Forever Living Products (FLP), otrzymują Państwo gwarancję 100% satysfakcji, co oznacza zwrot pieniędzy w razie jakichkolwiek zastrzeżeń w czasie używania produktu. Gwarancja ta obowiązuje w okresie 30 dni od daty zakupu. W czasie trwania gwarancji niezadowolony z zakupu Klient ma prawo wymienić produkt na taki sam, bądź otrzymać zwrot pieniędzy (bez kosztów wysyłki) . W każdym z tych przypadków klient zobowiązany jest odesłać produkt do nas, koniecznie dołączając fakturę z podkreśloną opcją reklamacja i opisem przyczyny zwrotu. Wymienimy produkt na pełnowartościowy lub zwrócimy pieniądze.

Powtarzające się zwroty od tych samych osób będą odrzucane.

Jak rozpoznać sklep internetowy działający zgodnie z zasadami firmy Forever Living Products

Kupuj produkty tylko ze sprawdzonych źródeł. Poniżej znajdziesz wytyczne producenta, po których możesz poznać autoryzowanego sprzedawcę produktów. Kupując tylko od takich przedsiębiorców, uzyskujesz Gwarancję Satysfakcji oraz pewność, co do oryginalności produktu.

  • Produkty Forever mogą być sprzedawane online wyłącznie na indywidualnych stronach prowadzonych przez Forever Business Owners (FBO). W szczególności niedozwolona jest sprzedaż w serwisach takich jak allegro.
  • Strona musi być w całości i wyłącznie poświęcona marce Forever. Nie kupuj na stronach, na których oprócz marki Forever sprzedawane są inne produkty.
  • Konieczna jest publikacja swoich danych - imię i nazwisko oraz numer FBO (wraz z określeniem „Forever Business Owner i/lub Przedsiębiorca Forever) zarówno na stronie głównej, jak i podstronie kontaktu. W aloesownia.pl jest to informacja umieszczona w stopce strony "Copyright aloesownia.pl (Błażej Chodarcewicz Forever Business Owner nr 480900098124)".
  • W lewym górnym rogu strony musi znajdować się znak autoryzacyjny nadany przez firmę Forever Living Products zawierający imię i nazwisko przedsiębiorcy Forever, nr pod którym jest zarejestrowany oraz logo firmy. Tak jak u nas:
    aloesownia.pl

Odstąpienie od umowy sprzedaży

Zgodnie z przepisami prawa mają Państwo również prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży:

  • Mogą Państwo w terminie 14 dni odstąpić od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny.
  • Muszą Państwo w tym celu złożyć oświadczenie, którego wzór stanowi załącznik do Regulaminu.
  • Skan podpisanego oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, należy wysłać na adres e-mail: kontakt@aloesownia.pl.
  • Więcej szczegółów na temat odstąpienia od umowy sprzedaży znajdą Państwo w naszym regulaminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl