Oczyszczanie i kontrola wagi z programem C9
Oczyszczanie i kontrola wagi z programem C9

Zestaw Clean 9, zwany dietą C9, przeznaczony jest dla osób, które pragną oczyścić organizm, zredukować zbędne kilogramy, unormować wagę ciała oraz popracować nad spalaniem tkanki tłuszczowej. Program Clean 9 dedykowany jest osobom pragnącym unormować wagę swojego ciała, pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i przede wszystkim usunąć z organizmu złogi i toksyny.Został on opracowany przez grupę specjalistów (lekarzy, dietetyków, trenerów personalnych sektora Fit i fitness) po to, by stworzyć pakiet naturalnych suplementów wspierających proces usuwania z organizmu złogów i toksyn, przy jednoczesnym zadbaniu o jego odżywienie.

czytaj całość »
Dlaczego warto sięgać po Absorbent C?
Dlaczego warto sięgać po Absorbent C?

Witamina C jest najczęściej zażywana przez ludzi dbających o zdrowie, mimo to wciąż obserwuje się znaczący deficyt tego składnika odżywczego w diecie. Witamina C nazywana jest przez specjalistów branży farmaceutycznej i dietetycznej królową witamin, gdyż jej wpływ na prawidłowy przebieg wielu funkcji życiowych jest nie do przecenienia. W artykule wyjaśnimy, dlaczego istotne jest uzupełnianie witaminy i jak ważny jest proces jej absorbcji do organizmu.

czytaj całość »
Dlaczego warto kupować produkty posiadające certyfikat IASC?
Dlaczego warto kupować produkty posiadające certyfikat IASC?

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ PRODUKTY POSIADAJĄCE CERTYFIKAT IASC?

Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu podkreśla znaczenie tego, dlaczego konsumenci powinni szukać Pieczęci Aprobaty IASC na produktach, w których zawarty jest aloes.

Dlaczego kwestia ta jest tak ważna? Z dwóch powodów. Po pierwsze, wykorzystanie nazwy „aloes” jest skutecznym sposobem na przyciągnięcie uwagi konsumentów świadomych korzyści, które niesie ta roślina jako składnik szerokiej gamy dostępnych na rynku produktów. Wiele firm dodaje do swoich wyrobów niewielkie ilości aloesu, by skusić klientów do ich zakupu. Często jest to zaledwie jeden lub dwa procent całego składu, a taka ilość nie zagwarantuje konsumentowi oczekiwanych przez niego korzyści...

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl