Oczyszczanie i kontrola wagi z programem C9
Oczyszczanie i kontrola wagi z programem C9

 

Aby poznać i dobrze zrozumieć działanie zestawu oczyszczającego Clean 9, najpierw należy zwrócić uwagę na to, jak wiele niekorzystnych czynników wpływa na nasz organizm.

Bywa, że czujemy się ociężali, zauważamy obniżenie poziomu koncentracji, senność, apatię itp. Wówczas sięgamy po program Forever Living C9, ale czy zdajemy sobie sprawę z tego, skąd wzięło się to osłabienie naturalnych mocy witalnych?

Otóż, kluczowymi czynnikami, które wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie są:

 • powietrze
 • woda
 • pokarm
 • ruch
 • odpowiednia ilość snu
 • czynniki psychiczne takiej jak: poczucie bezpieczeństwa, więzi, akceptacji i miłości

Kumulacja zanieczyszczeń w naszym organizmie wynika bardzo często z rozwoju cywilizacyjnego, a w szczególności z:

 • nieprawidłowej diety (zubożone jakościowo pożywienie, coraz mniejsza ilość substancji odżywczych w nim zawarta; spożywanie zbyt dużej ilości kalorii; spożywanie potraw wysoko przetworzonych, dosładzanych, dobarwianych itp.),
 • skażenia środowiska (spaliny samochodowe, smog, dym papierosowy, odpadki przemysłowe itp.),
 • zanieczyszczenia pożywienia (nawozy sztuczne, pestycydy, herbicydy itp.),
 • stresu

 W wyniku wystawienia organizmu na działanie tak wielu niekorzystnych czynników, jego możliwości obronne zostają przeciążone. Dodatkowe utrudnienia w normalnym funkcjonowaniu organizmu powodują wolne rodniki. Obecne występują one w pożywieniu, w powietrzu oraz produkuje je organizm.  Wolne rodniki atakują zdrowe komórki, niszcząc ich strukturę (potrafią nawet uszkodzić ich DNA) i funkcje.

Obliczono, że przeciętne, dzienne spożycie szkodliwych dla organizmu dodatków do żywności może wynosić nawet ok. 10-20g. W XXI w mówi się o istnieniu substancjach obcych w żywności, powstałych w wyniku wydłużania procesów technologicznych. Im dłuższa droga od produktu początkowego do końcowego, tym większa różnorodność substancji dodatkowych tj. środki konserwujące, barwiące, przeciwutleniacze, substancje stabilizujące, emulgujące, poprawiające smak i zapach.

Coraz częściej przestrzega się przed „śmieciowym jedzeniem”, którego spożycie drastycznie wzrosło. Upośledza ono przebieg naturalnego procesu oczyszczenia i przyczynia się do zakwaszenia organizmu. W związku z powyższym coraz większa grupa specjalistów i dietetyków podkreśla, że w obecnych czasach suplementacja stała się koniecznością. Jej zadaniem jest uzupełnianie wartości odżywczej spożywanych pokarmów. Z pomocą przychodzą najwyższej jakości suplementy diety Forever Living Products.

SUPLEMENT DIETY – „środek spożywczy, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będący skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, pojedynczych lub złożonych, wprowadzany do obrotu w formie umożliwiającej dawkowanie” art. 3 pkt 39 Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

Jak działa Clean 9?

Zestaw Clean 9, zwany dietą C9, przeznaczony jest dla osób, które pragną oczyścić organizm i zredukować zbędne kilogramy oraz popracować nad spalaniem tkanki tłuszczowej. Został on opracowany przez grupę specjalistów, (lekarzy, dietetyków, trenerów personalnych sektora Fit i fitness) po to, by stworzyć pakiet naturalnych suplementów wspierających proces usuwania z organizmu złogów i toksyn, przy jednoczesnym zadbaniu o jego odżywienie. Program Forever Living Products C9 pomaga w uzupełnieniu składników, których często normalna dieta nie jest w stanie nam zapewnić. Kompleksowy program oczyszczania stanowi zatem świetny sposób na odtrucie organizmu, ale również na jego regenerację. Program Clean 9 dedykowany jest osobom pragnącym unormować wagę swojego ciała, pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i przede wszystkim usunąć z organizmu złogi i toksyny. Działa jak miotła. Usuwa pestycydy, azotany i azotyny, metale ciężkie oraz nadmiar wolnych rodników, które skutecznie osłabiają funkcjonowanie komórek naszego organizmu i zaburzają ich metabolizm. Program dodaje energii i… ujmuje kilogramów. Odczuwalne jest wrażenie odmłodzenia organizmu.

Czego można się spodziewać po zestawie oczyszczającym Clean9? Można spodziewać się wsparcia organizmu w poniższych aspektach:

 • odżywienie organizmu – dzięki obecności koktajlu białkowego Forever Ultra Lite Vanilia bądź Chocolate (smak do wyboru) oraz za sprawą komponentów roślinnych zawartych w suplementach,
 • regeneracja układu pokarmowego – dzięki obecności aloesu Aloe Vera Gel, który działa kojąco i wzmacniająco,
 • oczyszczenie organizmu – dzięki świetnie skomponowanemu boksowi C9 i dołączonej książeczce, która każdego dnia podpowiada, co kiedy zażywać, by uzyskać optymalny efekt detoksykacji.

Dołączona do zestawu broszura została opracowana ze współpracy firmy Forever Living Products ze specjalistami. Zawarte są w niej tabele z dokładnymi opisami w jakiej kolejności i o jakiej porze dnia konsumować produkty zawarte w zestawie dietetycznym Clean 9. Zamieszczone w niej zostały również przepisy na posiłki, pomysły na ćwiczenia fizyczne, podana jest kaloryczność wybranych produktów. Wszystko po to, by umożliwić profesjonalne przeprowadzenie oczyszczenia organizmu w warunkach domowych.

Oczyszczenie organizmu C9 prowadzi do usunięcia szkodliwych substancji.  To bardzo dobry początek pracy nad sobą i zdrowymi nawykami żywieniowymi.

W skład zestawu C9 wchodzą odpowiednio skomponowane produkty, dzięki którym możemy jeszcze bardziej zadbać o własne zdrowie i wygląd. Pomaga nam kontrolować naszą wagę, poziom nagromadzonej tkanki tłuszczowej i ilość toksyn.

Zaleca się, by zdrowa osoba dla utrzymania wspaniałych efektów oczyszczenia organizmu przeprowadzała dietę Clean 9 dwa-trzy razy w roku. Dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę proponowana jest kontynuacja programu Clean 9 i sięgnięcie po zestaw Forever FIT, który przynosi niesamowite rezultaty odchudzania organizmu.

Zawarty z w zestawie Forever C9, certyfikowany miąższ aloesowy do picia oczyszcza organizm i regeneruje układ pokarmowy na całej jego długości. Starannie dobrane suplementy diety dostarczają natomiast niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu zapewniają dożywienie organizmu na optymalnym poziomie. W efekcie uzyskujemy poczucie lekkości, energii do życia a co najważniejsze, czynimy wyraźne kroki ku wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

Zawartość opakowania programu Clean 9:

 • Aloe Vera Gel - 2 szt
 • Forever fiber – 9 saszetek
 • Forever Garcinia Plus – 54 kapsułki
 • Forever Lite Ultra koktaji – 1 opakowanie
 • Forever Therm – 18 kapsułek
 • Broszura Clean 9
 • Miarka
 • Szejker do koktajlu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl