Dlaczedo dezodorant Aloe Ever Shield nie jest antyperspirantem?
Dlaczedo dezodorant Aloe Ever Shielg nie jest antyperspirantem?

W tym wpisie kilka słów na temat dezodorantu Aloe Ever Shield. Czy wiecie, dlaczego nie jest on antyperspirantem?

Antyperspiranty to wynalazek nowoczesny – jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Wymogi kulturowe i społeczne nie pozwalają na to, by pozwolić sobie na ujawnianie otoczeniu zapachu własnego potu. W zamian za to bardzo mile widziane są zapachy syntetyczne, mniej lub bardziej dyskretne, ale zawsze przyjemne🌸🌹🌸.

Przemysł kosmetologiczny z miejsca podchwycił tę metodę, inwestując w badania nad substancjami mającymi hamować wydzielanie potu na powierzchnię ciała. Odkrycie to zapoczątkowało lawinową wręcz produkcję popularnych dezodorantów, w skład których wchodzą rozmaite sole aluminium – są to dezodoranty antyperspiracyjne.

Pot lub jego znaczna część zostaje przez ściągające działanie soli aluminium zatrzymany wewnątrz skóry, co szybko i łatwo rozwiązuje problem z jego ewentualnym przykrym zapachem. Kosmetyki zawierają oczywiście również i substancje perfumujące, które nadają skórze odpowiednio „świeży” zapach.

Dezodorant Aloe Ever Shield nie jest antyperspirantem z prostego powodu – firma Forever Living Products sprzedaje produkty wysokiej jakości, które służą naszemu zdrowiu. A czy utrudnienie wydalania na powierzchnię skóry potu, czyli naturalnej w danej chwili czynności organizmu, ma coś wspólnego ze zdrowiem?

W pocie ludzkim znajdują się rozmaite substancje, w tym również całkowicie już zbędne produkty przemiany materii, których organizm jak najprędzej pragnie się pozbyć. Stałe, regularne zmuszanie skóry, aby większość tego balastu zatrzymała wewnątrz ciała z pewnością obciąża organizm i np. nerki, które będą musiały prędzej czy później przejąć ten niewygodny ładunek.

Aloe Ever Shield jest dezodorantem naturalnym!

Tak, dezodorantem, a nie antyperspirantem. Działanie miąższu aloesowego jest wielokierunkowe i w żadnym wypadku nie narusza równowagi biologicznej – ani podskórnej przemiany materii, ani usuwania wraz z potem substancji balastowych i toksycznych, ani naturalnej flory bakteryjnej🙆‍♀️🙆‍♂️🙋‍♀️🙋‍♂️.

To właśnie ci nasi mali bakteryjni sprzymierzeńcy, zamieszkujący naskórek wprawiają nas czasami w zakłopotanie, bo kiedy pot wydostaje się na powierzchnię skóry i zalega tam przez jakiś czas, potrafią rozmnożyć się nadmiernie, produkując przy tym bardzo krępujące zapachy. Nie znaczy to jednak, że należy zapobiegać temu zjawisku mordując całe kolonie skórnych saprofitów za pomocą środków o silnym działaniu antybiotycznym (niektóre koncerny farmaceutycznie nie wahają się i takich substancji dodawać do swoich wyrobów higienicznych).

Aloesowy dezodorant Ever Shield w sztyfcie opiera swoje działanie tylko i wyłącznie na naturalnych właściwościach czystego miąższu aloesowego.

Nasz dezodorant Aloe Ever Shield znany jest na całym świecie w środowiskach ludzi, którzy świadomie tak dobierają sobie produkty codziennej pielęgnacji i higieny, aby przy tym nie tylko nie szkodzić swojemu zdrowiu, ale je pielęgnować.

Skoro współczesne uwarunkowania kulturowe zachęcają nas do ukrycia naturalnych zapachów ludzkiego ciała, czyńmy to, dbając jednak przy tym o swoje zdrowie. Dbajmy, by nie naruszyć równowagi biologicznej naszego organizmu, gdyż skutki tego obrócą się przeciwko nam.

Aloesowy dezodorant w sztyfcie firmy Forever Living Products to jedno z najrozsądniejszych i najbardziej naturalnych rozwiązań współczesnego świata.

 

Stosując dezodorant Aloe Ever Shield możemy liczyć na:
🙋‍♀️ ograniczenie nadmiernej potliwości poprzez łagodzące działanie na pracę gruczołów epokrynowych,
🙋‍♂️ łagodzące i kojące działanie na skórę,
🙋‍♀️ naturalne działanie bakteriostatyczne, dzięki któremu ograniczamy nieprzyjemny zapach potu, który wynika z namnożenia się bakterii saprofitycznych,
🙋‍♂️ nie pozostawianie żółtych plam na ubraniach,
🙋‍♀️ delikatny, neutralny zapach, który nie kłóci się z zapachem twoich ulubionych perfum.

Aloesowy dezodorant jest niezwykle bezpieczny, delikatny i skuteczny, dlatego przeznaczony jest zarówno dla:
💃 kobiet,
🕺 mężczyzn, jak i
👩🧑 młodzieży.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl